Balandžio 22 dieną, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos jaunesniųjų klasių mokiniai leidosi į įkvepiančią edukacinę išvyką į Kauno valstybinį muzikinį teatrą, kur stebėjo nuotaikingą ir vizualiai įspūdingą miuziklą „Adamsų šeimynėlė“.
Prieš spektaklį mokiniai turėjo progą pasimėgauti Kauno senamiesčio atmosfera – pasivaikščiojo jaukiomis gatvelėmis, grožėjosi architektūra ir pavasarišku miesto šurmuliu. Pabuvojo Mokslo saloje, kur šiuo metu žydi sakuros – tikras pavasario įkvėpimas ir puiki akimirka bendrystei bei nuotraukoms.
Tai buvo ne tik smagi kultūrinė patirtis, bet ir vertinga pažintis su muzikinio teatro žanru – gyvu orkestru, aktorių vaidyba, scenografija bei režisūriniais sprendimais. Mokiniai turėjo galimybę iš arti pajusti scenos magiją, įsiklausyti į muzikos ir teatro sintezę bei praplėsti savo meninį akiratį.
Tokios išvykos – svarbi ugdymo dalis, skatinanti kūrybiškumą, meninį suvokimą ir įkvėpimą tobulėti. Džiaugiamės prasmingai praleistu laiku ir jau laukiame kitų kultūrinių atradimų!
Išvykoje vaikus lydėjo ir draugavo – mokytojos Eglė Stuokaitė ir Jolanta Čibinskienė















